автобуси

Реклама
У цій грі ви повинні вирішити цю головоломку. Допоможіть людині дістатися до точки, на якій він повинен сісти в автобус. Ви повинні використовувати ваші навички миші для створення шляху ... Грати в гру.
Транспортна система будь-якого аеропорту дуже складна. Льотчику і водієві автомобіля потрібно курсувати за часом, інакше аварії не уникнути. У грі керувати автобусом - клавіші ... Грати в гру.
School Bus License. Отримайте ліцензію на водіння шкільного автобуса. використовуйте клавіші зі стрілками і пробіл, щоб керувати автобусом. Слідкуйте щоб ви перебували в межах ж ... Грати в гру.
Field Trip Bus Ride. Відправляйтеся всім дружним класом зі школи в подорож по Америці. Сфотографуйте всі історичні пам'ятники і визначні пам'ятки. Походу руху зобо ... Грати в гру.
Mario Bus. Допоможіть Маріо відвезти всіх гостей до замку принцеси на автобусі .... Грати в гру.
Speed ​​Bus. Потрібно проїхати повз сусідніх автомобілів і зібрати золото на дорозі .... Грати в гру.
Trigonometry Challenge. Допоможіть автобусу проїхати через прірву. Побудуйте для нього міст або рівну дорогу, щоб він зміг проїхати. ... Грати в гру.
Speed ​​Bus Frenzy. Якщо Ви хочете успішно закінчити гру, Ви повинні будете досягти кінця траси без пошкодження і перш, ніж час закінчується. Є вісім забавних рівнів, щоб ... Грати в гру.
Bus Express. Допоможіть Бобу впоратися з керуванням великого автобуса .... Грати в гру.
Long Bus Driver 2. Керуйте великим автобусом гармошкою .... Грати в гру.
Super Bowl Team Rush. Уперед за кермо автобуса. Управляйте їм, слідуючи за маршрутом .... Грати в гру.
Spongebob School Bus. Губка Боб квадратні штани сьогодні здає тест на право керувати шкільним автобусом і возити дітей до школи. ... Грати в гру.
Реклама