Барбі

Реклама
Барбі любить вишукано одягнутися і сьогодні вона хоче одягти крила красивого ангела. Можете ви знайти наряд ангела і крила для Барбі? Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
У цій грі, вам доведеться піклуватися про принцесу Барбі, яка страждає від вітрянки. Допоможіть цій привабливій маленькій дівчинці видужати. Дбайте про неї і переконуйтесь, ч ... Грати в гру.
Маленька Барбі так збуджена, тому що вона отримала головну роль в шкільному спектаклі. Вона буде принцесою і її мама обіцяла їй проектувати найпрекрасніше сукню принцеси ... Грати в гру.
Дівчатка, сьогодні у нас є важлива місія! Барбі виходить заміж, і вона повинна бути непереборна. І тепер ви повинні вибрати ідеальне весільну сукню та зачіску для чудової Барб ... Грати в гру.
Гарна Барбі поспішає на веселе подія. На цей раз вона збирається на вечірку середньовічної тематики і вона повинна знайти бездоганний костюм. Давайте допоможемо їй перетворитися на ве ... Грати в гру.
У цій грі, Барбі є героїнею і ви повинні підібрати для неї найкраще вбрання та аксесуари. Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Допоможіть Барбі зробити прибирання і прикрасити її будинок. Використовуйте мишу, щоб грати в цю гру .... Грати в гру.
Барбі хоче змоделювати сукню за своїм ескізом, допоможіть їй в цьому. Використовуйте мишу для гри .... Грати в гру.
Барбі - приваблива дівчина. Сьогодні вона зі своїми друзями збираються провести час разом. Допоможіть Барбі вибрати найкраще вбрання та аксесуари для цієї зустрічі. Використовуй ... Грати в гру.
Давайте виберемо привабливу піжаму для Барбі. Використовуйте мишу для гри .... Грати в гру.
Барбі виходить заміж за її принца прямо сьогодні. Це збирається бути найбільшою королівським весіллям. Все організовано і весілля відбудеться в історичному замку. Допоможіть Барбі подго ... Грати в гру.
Барбі ваша улюблена лялька? Значить ця гра для вас! Барбі хоче бути центром уваги. Вона має багато дизайнерських речей і просить вас допомогти вибрати для неї найкраще вбрання. Використовуй ... Грати в гру.
Реклама