Барбі

Реклама
Барбі збирається брати участь в гонках. допоможіть їй подолати весь шлях і всі перешкоди і стати переможцем. Використовуйте мишу для гри і клавіші зі стрілками. ... Грати в гру.
Маленька Барбі готується до свята Хеллоуїн. Їй доведеться зробити безліч приготувань і серед них найголовніше підготувати і прикрасити гарбуз. Маленькою Барбі потрібна ваша допомога, чт ... Грати в гру.
Сьогодні Барбі збирається грати в гольф зі своїми друзями. Вона потребує вашої допомоги і раді. Підберіть для Барбі красивий наряд і аксесуари. Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Барбі збирається відвідати вечірку на честь свята Хеллоуїн. Для цього їй потрібен відповідний костюм. Сьогодні Барбі потребує вашої допомоги. Виберіть для Барбі красивий наряд і ак ... Грати в гру.
Барбі хоче виглядати чудово. Допоможіть їй підібрати красиву і модну зачіску, ви також можете змінити колір волосся. Управління в грі за допомогою мишки. ... Грати в гру.
Допоможіть милою Барбі вибрати шикарний наряд принцеси. Подивіться. в її гардеробі дуже багато красивих нарядів, виберіть кращий, не забудьте підібрати аксесуари. Управління в грі ... Грати в гру.
Барбі шукає роботу і сьогодні вона збирається на співбесіду. Допоможіть Барбі підібрати відповідний наряд і аксесуари. Використовуйте мишу, щоб грати в гру. ... Грати в гру.
Барбі хоче показати нові вбрання та аксесуари, які вона купила в магазині модного одягу. Подивіться на красиві наряди і аксесуари Барбі і виберіть для неї найкраще з них. Упра ... Грати в гру.
Барбі збирається на тематичну вечірку і їй необхідна ваша допомога. Зробіть для Барбі гарний макіяж ангела. Використовуйте мишу для управління в грі. ... Грати в гру.
Барбі любить вирощувати ягоди. Допоможіть Барбі посадити і виростити смачну полуницю і малину. потім зробіть її фірмовий коктейль і допоможіть вибрати наряд для вечірки з її кращим ... Грати в гру.
Мила медсестра - є найкрасивішою дівчиною в лікарні. Вона має струнку фігуру і пишне волосся! Сьогодні Ви можете вибрати для неї одяг і одягнути її. ... Грати в гру.
Барбі знову грає в переодягання зі своїми подругами. Цього разу вони переодягаються в героя Індіана Джонс. Одягати Барбі - клавіша миші. ... Грати в гру.
Реклама