Барбі

Реклама
Барбі виходить заміж за її принца прямо сьогодні. Це збирається бути найбільшою королівським весіллям. Все організовано і весілля відбудеться в історичному замку. Допоможіть Барбі подго ... Грати в гру.
Барбі ваша улюблена лялька? Значить ця гра для вас! Барбі хоче бути центром уваги. Вона має багато дизайнерських речей і просить вас допомогти вибрати для неї найкраще вбрання. Використовуй ... Грати в гру.
Мила Барбі грала в саду зі своїм цуценям і дуже забруднилася. Допоможіть Барбі випрати її одяг і прийняти ванну, потім підберіть їй новий, гарний наряд. Використовуйте мишу для иг ... Грати в гру.
Бабрі вчиться в коледжі і дуже любить красиві наряди і аксесуари. Кожен день вона вибирає новий наряд. Допоможіть Барбі підібрати наряд і аксесуари для сьогоднішнього дня в коледж ... Грати в гру.
Барбі збирається брати участь в гонках. допоможіть їй подолати весь шлях і всі перешкоди і стати переможцем. Використовуйте мишу для гри і клавіші зі стрілками. ... Грати в гру.
Маленька Барбі готується до свята Хеллоуїн. Їй доведеться зробити безліч приготувань і серед них найголовніше підготувати і прикрасити гарбуз. Маленькою Барбі потрібна ваша допомога, чт ... Грати в гру.
Сьогодні Барбі збирається грати в гольф зі своїми друзями. Вона потребує вашої допомоги і раді. Підберіть для Барбі красивий наряд і аксесуари. Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Барбі збирається відвідати вечірку на честь свята Хеллоуїн. Для цього їй потрібен відповідний костюм. Сьогодні Барбі потребує вашої допомоги. Виберіть для Барбі красивий наряд і ак ... Грати в гру.
Барбі хоче виглядати чудово. Допоможіть їй підібрати красиву і модну зачіску, ви також можете змінити колір волосся. Управління в грі за допомогою мишки. ... Грати в гру.
Допоможіть милою Барбі вибрати шикарний наряд принцеси. Подивіться. в її гардеробі дуже багато красивих нарядів, виберіть кращий, не забудьте підібрати аксесуари. Управління в грі ... Грати в гру.
Барбі шукає роботу і сьогодні вона збирається на співбесіду. Допоможіть Барбі підібрати відповідний наряд і аксесуари. Використовуйте мишу, щоб грати в гру. ... Грати в гру.
Барбі хоче показати нові вбрання та аксесуари, які вона купила в магазині модного одягу. Подивіться на красиві наряди і аксесуари Барбі і виберіть для неї найкраще з них. Упра ... Грати в гру.
Реклама