Барбі

Барбі і її плюшевий ведмедик Теді готуються до сну. Дівчатка, в грі повно кльових нарядів! Модно приміряти будь-які! ... Грати в гру.
Барбі запросила на своє День Народження всіх своїх подруг. Вони подарували багато подарунків. Дівчинка Барбі тепер в замішанні і не може знайти свої подарунки. У грі клікай мишкою і п ... Грати в гру.
Для прогулянки в літньому парку Барбі потрібно підібрати одяг. Одяг повинен бути зручним для їзди на велосипеді. Виберіть джинси і річну футболку. Не забудьте кепку одягнути кепку від сол ... Грати в гру.
Дівчинка Барбі зі світлим волоссям боїться лікує зуби. Спробуй заспокоїти її і вилікувати їй зуби. У грі використовуй різні щітки, для чищення зубів. Видали мікроби карієс на зубах. ... Грати в гру.
Барбі добре виглядає, тому, що стежить за своєю фігурою. Багато відпочиває на фермі і харчується продуктами, вирощені на її фермі. На своїх грядках Барбі вирощує органічні пр ... Грати в гру.
Це не просто Барбі. Це Барбі - бізнесмен. Вона щодня одягається як ділова жінка. Носить дорогі сукні і прикраси. ... Грати в гру.
У Барбі в господарстві є конячка Марія. Після іподрому кінь дуже забруднилася. Допоможіть вимити кінь під душем. Використовуйте шампуні. ... Грати в гру.
Герої мультиків: Дора мандрівниця, Монстр Хай, Бен 10, Маріо і Барбі вирішили сьогодні влаштувати гонку на мотоцикла. На початку грі виберіть собі персонажа. Потім їдь на мотоциклі ... Грати в гру.
Charming Barbie Princess Makeover. Підберіть наряд і зачіску для Барбі, щоб вона як завжди виглядала надзвичайно. ... Грати в гру.
Barbie's Personalized Wedding. Допоможіть Барбі підібрати весільний наряд, щоб у свій найголовніший день у її житті вона виглядала просто чарівно. ... Грати в гру.
Barbie at College. Барбі тільки що отримала повідомлення про зарахування її в кращий коледж. Допоможіть Барбі підготуватися до першого дня занять: зробіть макіяж і підберіть подходящи ... Грати в гру.
Dora and Barbie. Допоможіть Даші слідопит і Барбі знайти і дістати ключі від їхніх будинків. Допоможіть їм повернутися до себе додому. ... Грати в гру.