Барбі

Реклама
Барбі доведеться врятувати місто і вам потрібно знайти для неї ідеальний наряд. Використовуйте мишу для гри .... Грати в гру.
Барбі запрошує вас приготувати шикарний алмазний торт разом. Приєднуйтесь! Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Допоможіть Барбі підготуватися до найважливішого моменту в її житті. Використовуйте мишу для гри .... Грати в гру.
Барбі хоче покататися на скейтборді. Допоможіть Барбі створити гарний скейтборд. Якщо Барбі отримає травму при катанні, допоможіть їй відправитися в лікарню. Використовуйте мишу для ігор ... Грати в гру.
Барбі вирішила змінити зачіску. Допоможіть їй підібрати нову модну зачіску. Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Настало літо і Барбі вирішила створити кращі купальники для милих дівчині. Допоможіть Барбі в цій нелегкій справі. Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Барбі любить вишукано одягнутися і сьогодні вона хоче одягти крила красивого ангела. Можете ви знайти наряд ангела і крила для Барбі? Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
У цій грі, вам доведеться піклуватися про принцесу Барбі, яка страждає від вітрянки. Допоможіть цій привабливій маленькій дівчинці видужати. Дбайте про неї і переконуйтесь, ч ... Грати в гру.
Маленька Барбі так збуджена, тому що вона отримала головну роль в шкільному спектаклі. Вона буде принцесою і її мама обіцяла їй проектувати найпрекрасніше сукню принцеси ... Грати в гру.
Дівчатка, сьогодні у нас є важлива місія! Барбі виходить заміж, і вона повинна бути непереборна. І тепер ви повинні вибрати ідеальне весільну сукню та зачіску для чудової Барб ... Грати в гру.
Гарна Барбі поспішає на веселе подія. На цей раз вона збирається на вечірку середньовічної тематики і вона повинна знайти бездоганний костюм. Давайте допоможемо їй перетворитися на ве ... Грати в гру.
У цій грі, Барбі є героїнею і ви повинні підібрати для неї найкраще вбрання та аксесуари. Використовуйте мишу для гри. ... Грати в гру.
Реклама