лего

Реклама
Пошукайте у засніжених горах секретні ключі Ніндзяго. Стрибайте і запускайте смерч, щоб розбити завмерлі кристали. Управління: клавіші z, x. ... Грати в гру.
Червоний Ніндзяго володіє вогненної силою. У грі круши все на своєму шляху. Бийся проти роботів, воронів, привидів та інших ніндзя. Битися - клавіші зі стрілками. ... Грати в гру.
Діти, а Ви вже дивилися новий мультфільм 2014 року під назвою «Лего фільм»? У мультфільмі розповідається, про звичайного чоловіка, який працював налаштуванні і випадково ст ... Грати в гру.
У грі керуй левів у синьому плащі за допомогою стрілок на клавіатурі. Стрибай і ковзай по землі, щоб ухилитися від кам'яних плит. ... Грати в гру.
Гра переносить нас до Японії, в часи таємничих обрядів і заклинань. Де відважні ніндзя билися за своє життя. Відстоювали честь і гідність свого кровного роду. У грі ... Грати в гру.
Ninjago Energy Spear 2. На початку гри виберіть собі ниндзю Ніндзяго, білого, синього, червоного або чорного. Потім озбройтеся енергетичним списом і вперед в бій! Керуйте своїм ... Грати в гру.
Ninjago Dead Land. Головний герої серії лего Ніндзяго Кай потрапив в долину смерті і тепер йому загрожує небезпека. Допоможіть йому пройти цей складний пригода. ... Грати в гру.
Ninja go Final Battle. Це остання битва! Давайте вб'ємо всіх монстрів і не забувайте використовувати монети, щоб відновити сили. Гра серії LEGO Ninjago. ... Грати в гру.
Blue Diamond Chase. Біжите швидше за алмазами. Перестрибуйте лазерні промені. Завоюйте золотий кубок ..... Грати в гру.
Гра про будні простих космічних поліцейських Лего, про життя цих хоробрих хлопців, які не бояться запаморочливій швидкості, і успішно борються зі злочинністю. Але всіх лиходіїв, ... Грати в гру.
Lego iron Man. Візьміть броню залізної людини та летите по небу, знищуючи всі повітряні кораблі з гарматами. ... Грати в гру.
LEGO Ninjago Smash Party. Всім дітям і любителям конструктора лего із серії Ніндзяго. На початку гри вибираєте свого лего-ніндзяго з одним з чотирьох типів зброї, розподіляєте ба ... Грати в гру.
Реклама