лего

Гра переносить нас до Японії, в часи таємничих обрядів і заклинань. Де відважні ніндзя билися за своє життя. Відстоювали честь і гідність свого кровного роду. У грі ... Грати в гру.
Ninjago Energy Spear 2. На початку гри виберіть собі ниндзю Ніндзяго, білого, синього, червоного або чорного. Потім озбройтеся енергетичним списом і вперед в бій! Керуйте своїм ... Грати в гру.
Ninjago Dead Land. Головний герої серії лего Ніндзяго Кай потрапив в долину смерті і тепер йому загрожує небезпека. Допоможіть йому пройти цей складний пригода. ... Грати в гру.
Ninja go Final Battle. Це остання битва! Давайте вб'ємо всіх монстрів і не забувайте використовувати монети, щоб відновити сили. Гра серії LEGO Ninjago. ... Грати в гру.
Blue Diamond Chase. Біжите швидше за алмазами. Перестрибуйте лазерні промені. Завоюйте золотий кубок ..... Грати в гру.
Гра про будні простих космічних поліцейських Лего, про життя цих хоробрих хлопців, які не бояться запаморочливій швидкості, і успішно борються зі злочинністю. Але всіх лиходіїв, ... Грати в гру.
Lego iron Man. Візьміть броню залізної людини та летите по небу, знищуючи всі повітряні кораблі з гарматами. ... Грати в гру.
LEGO Ninjago Smash Party. Всім дітям і любителям конструктора лего із серії Ніндзяго. На початку гри вибираєте свого лего-ніндзяго з одним з чотирьох типів зброї, розподіляєте ба ... Грати в гру.
Суть гри полягає в тому, що гравець повинен правильно надавати допомогу гоночному автомобілю: помити її, змінити шини або заправити паливом. Від правильного надання допомоги машині ... Грати в гру.
За допомогою вашого плаща на спині, Ви стрімко летите вгору по печері, до виходу. Встигніть зібрати бонуси і важливі предмети для своєї команди. Бажаємо успіху! ... Грати в гру.
Games LEGO Hobbit: En uventet forsamling. У цій онлайн грі, доступною на нашому сайті my-flashgames абсолютно безкоштовно, тобі належить відповідальне завдання - нагодувати всіх приї ... Грати в гру.
Все в дитинстві всі діти хочуть бути пожежниками, гасити пожежу, рятувати людей і бути героями міста. Завдяки захоплюючій і барвистою грі Лісові Пожежі Лего ми повністю занурюємося ... Грати в гру.