Бродилки

Реклама
У цій грі ви граєте роль слізливі істоти. Вам потрібно досягти виходу. Ця гра дуже цікава. Зберіть всі компоненти, щоб отримати більше балів. Використовуйте клавіші зі ... Грати в гру.
У цій грі 2 гравця ви повинні допомогти монстру дістатися до виходу. Вони повинні збирати ключі для розблокування дверей запасних виходів. Допоможіть їм одночасно досліджувати платформ ... Грати в гру.
У цій грі ви повинні допомогти блоку досягти двері виходу. Він повинен збирати зірки для бонусних очок. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення. Використовуйте пробіл, щоб р ... Грати в гру.
У цій флеш грі ви повинні дістатися до скарбів. Вам потрібно бігти з цього небезпечного місця і рухатися в напрямку скарбів. Збирайте монети на своєму шляху. Ці монети допоможуть ва ... Грати в гру.
У цій грі, вас взяв у полон прибулець на невідомій планеті. Ви повинні вижити і втекти з цього страшного місця. Спробуйте дістатися до виходу якомога швидше. Уникайте всіх оп ... Грати в гру.
Crayon Shin Adventure. Ви повинні перемогти своїх ворогів і дістатися до будинку .... Грати в гру.
Маленький принц подорожує по галактиці і допомагає людям. У цій захоплюючій грі, він повинен врятувати Розу. Але на його шляху дуже небезпечні вороги. Допоможіть принцу перемогти ворогів і ... Грати в гру.
Люди, а особливо діти почали зникати таємничим чином. Ви повинні вирішити вирішити цю таємницю за допомогою інших односельчан різними способами. Використовуйте клавіші зі стрілками, ч ... Грати в гру.
Макс відомий своїми великими винаходами. У цій грі, ви повинні допомогти йому вийти з цієї божевільної лабораторії. Використовуйте інші свої винаходи для полегшують виконання про ... Грати в гру.
Дама Селеста повинна втекти з полону ворогів. Селесте необхідно зібрати всі краплі води, щоб втекти. Допоможи герою цієї гри в цій пригоді. Використовуйте клавіші зі стрілками д ... Грати в гру.
У цій грі, у вас є завдання - зібрати світяться об'єкти. Спробуйте захопити максимальну кількість цих об'єктів. Не попадіться на шипи, так як вони вб'ють тебе. Ви дол ... Грати в гру.
Милий кабанчик зголоднів і відправляється на пошуки їжі. Допоможіть кабанчика знайти якомога більше жолудів і подолати весь свій шлях. Управління в грі за допомогою клавіш зі стре ... Грати в гру.
Реклама