Бродилки

Реклама
Crayon Shin Adventure. Ви повинні перемогти своїх ворогів і дістатися до будинку .... Грати в гру.
Маленький принц подорожує по галактиці і допомагає людям. У цій захоплюючій грі, він повинен врятувати Розу. Але на його шляху дуже небезпечні вороги. Допоможіть принцу перемогти ворогів і ... Грати в гру.
Люди, а особливо діти почали зникати таємничим чином. Ви повинні вирішити вирішити цю таємницю за допомогою інших односельчан різними способами. Використовуйте клавіші зі стрілками, ч ... Грати в гру.
Макс відомий своїми великими винаходами. У цій грі, ви повинні допомогти йому вийти з цієї божевільної лабораторії. Використовуйте інші свої винаходи для полегшують виконання про ... Грати в гру.
Дама Селеста повинна втекти з полону ворогів. Селесте необхідно зібрати всі краплі води, щоб втекти. Допоможи герою цієї гри в цій пригоді. Використовуйте клавіші зі стрілками д ... Грати в гру.
У цій грі, у вас є завдання - зібрати світяться об'єкти. Спробуйте захопити максимальну кількість цих об'єктів. Не попадіться на шипи, так як вони вб'ють тебе. Ви дол ... Грати в гру.
Милий кабанчик зголоднів і відправляється на пошуки їжі. Допоможіть кабанчика знайти якомога більше жолудів і подолати весь свій шлях. Управління в грі за допомогою клавіш зі стре ... Грати в гру.
У грі бродите по місту Елмор. Збирайте шматочки сиру і виконуйте квести (завдання). Звертайте увагу на підказці, вони допоможуть Вам! Управління - пробіл і клавіші стрілки. ... Грати в гру.
Спустіться в божевільне підземелля, де панує хаос. За допомогою базуки висаджуйте цеглини з черепами і вибухівку. Клавіші управління: стрілки, миша, w, a, s, d. R - почати сну ... Грати в гру.
Гра з ретро графікою. Головний герой Рекс, авантюрист за вдачею, схильний до пригод. Стрибайте по стінах і через перешкоди. Знайдіть скарби! Управління - стрілки. ... Грати в гру.
У грі розбивайте цегляні стіни, копайте землю, використовуйте сходів. Твоє завдання знайти вихід, в кожному етапі. Барвиста графіка сподобатися дітям і дорослим. Управління - ... Грати в гру.
Керуйте Соником. Збирайте в грі хот-доги, дорогоцінні кільця і ​​фіолетові камені. Переможете червоного дракона! Він дуже злий! З пащі дракона вилітає вогненні язики полум'я. Бу ... Грати в гру.
Реклама