Бродилки

Реклама
У грі розбивайте цегляні стіни, копайте землю, використовуйте сходів. Твоє завдання знайти вихід, в кожному етапі. Барвиста графіка сподобатися дітям і дорослим. Управління - ... Грати в гру.
Керуйте Соником. Збирайте в грі хот-доги, дорогоцінні кільця і ​​фіолетові камені. Переможете червоного дракона! Він дуже злий! З пащі дракона вилітає вогненні язики полум'я. Бу ... Грати в гру.
У кожному рівні, потрібно допомогти фіолетовому чортеняті дістатися до чорної діри. Чорна діра телепортирует Вас в наступний раунд гри! Вирішуй поставлені завдання по ходу гри. Керуючи ... Грати в гру.
Маріо і його друг Луїджі бажають стати багатими. Для цього вони вирушили на пошуки золота. У грі збирайте золоті монети, перестрибуйте гострі штирі. Управляти Маріо: стрілки. У ... Грати в гру.
Гра призначена для двох гравців. Разом з напарників спробуйте грабувати банки і магазини. Збирайте мішки з готівкою. Допомагайте своєму напарникові, без Вас він не зможемо ... Грати в гру.
Досліджуй невпізнаних планету. Слухайся свого помічника і йди за ним. Знайди зілля безсмертя. Врятуй свою націю від вимирання. ... Грати в гру.
Останній бій для Людина павука, в якій він може врятувати світ від роботів. Допоможи йому битися з злом! Управляти Людиною павуком - клавіші стрілки, клавіші x, c. ... Грати в гру.
Два маленьких хлопчика вирушили в Африку на пошуки фруктового скарби. Тримайтеся разом з другом, що подолати труднощі. Пірати приготували безліч пасток. Управління. 1 ... Грати в гру.
Підводний світ Спанч Боба в день Хеллоуїна перетворився на страшну темряву. У грі плавай під водою, побоюючись палаючих водойм. Збирай прикольні маски. Стріляти кульками по привиди ... Грати в гру.
Пропонуємо зануритися в казковий світ і відправитися в пригоди разом з Дорою! Стрибай через ями. Збирай монети. Вибивай знаки питання. Остерігатися тварин. Знищуй злих павучків ... Грати в гру.
Обстеж всі труби і підземний ходи. Знайди дракона і спаси принцесу! ... Грати в гру.
Що звалився на землю воїн готовий до бою! Керуючи воїном проведи обстеження місцевості. Збирай жовті трикутник. Пробіл - стрибок. Стрілки - бігати. ... Грати в гру.
Реклама