Бродилки

Реклама
У цій грі, у вас є завдання - зібрати світяться об'єкти. Спробуйте захопити максимальну кількість цих об'єктів. Не попадіться на шипи, так як вони вб'ють тебе. Ви дол ... Грати в гру.
Милий кабанчик зголоднів і відправляється на пошуки їжі. Допоможіть кабанчика знайти якомога більше жолудів і подолати весь свій шлях. Управління в грі за допомогою клавіш зі стре ... Грати в гру.
У грі бродите по місту Елмор. Збирайте шматочки сиру і виконуйте квести (завдання). Звертайте увагу на підказці, вони допоможуть Вам! Управління - пробіл і клавіші стрілки. ... Грати в гру.
Спустіться в божевільне підземелля, де панує хаос. За допомогою базуки висаджуйте цеглини з черепами і вибухівку. Клавіші управління: стрілки, миша, w, a, s, d. R - почати сну ... Грати в гру.
Гра з ретро графікою. Головний герой Рекс, авантюрист за вдачею, схильний до пригод. Стрибайте по стінах і через перешкоди. Знайдіть скарби! Управління - стрілки. ... Грати в гру.
У грі розбивайте цегляні стіни, копайте землю, використовуйте сходів. Твоє завдання знайти вихід, в кожному етапі. Барвиста графіка сподобатися дітям і дорослим. Управління - ... Грати в гру.
Керуйте Соником. Збирайте в грі хот-доги, дорогоцінні кільця і ​​фіолетові камені. Переможете червоного дракона! Він дуже злий! З пащі дракона вилітає вогненні язики полум'я. Бу ... Грати в гру.
У кожному рівні, потрібно допомогти фіолетовому чортеняті дістатися до чорної діри. Чорна діра телепортирует Вас в наступний раунд гри! Вирішуй поставлені завдання по ходу гри. Керуючи ... Грати в гру.
Маріо і його друг Луїджі бажають стати багатими. Для цього вони вирушили на пошуки золота. У грі збирайте золоті монети, перестрибуйте гострі штирі. Управляти Маріо: стрілки. У ... Грати в гру.
Гра призначена для двох гравців. Разом з напарників спробуйте грабувати банки і магазини. Збирайте мішки з готівкою. Допомагайте своєму напарникові, без Вас він не зможемо ... Грати в гру.
Досліджуй невпізнаних планету. Слухайся свого помічника і йди за ним. Знайди зілля безсмертя. Врятуй свою націю від вимирання. ... Грати в гру.
Останній бій для Людина павука, в якій він може врятувати світ від роботів. Допоможи йому битися з злом! Управляти Людиною павуком - клавіші стрілки, клавіші x, c. ... Грати в гру.
Реклама