Бродилки

Висадитеся на планету, де панує війна. Знищте зелених чоловічків. Перед боїв зайдіть в збройовий магазин і купити гранати та автомати. Стріляти - ліва клавіша миші .. Про ... Грати в гру.
Вирушай разом з відважним героєм на пошуки алмазів і золота. У грі тебе чекають несподівані труднощі. Вирішити які тобі може твоя розумна голова. Спочатку знайди карту скарбів. ... Грати в гру.
Дівчатка і хлопчики. Хоч відразу сказати, що гра розрахована на двох гравців. У грі кожен гравець повинен бродити по норах і збирати їжу. Спочатку можете почати з поїдання яблука. У ... Грати в гру.
Весела розважальна гра для дітей. Легке управління принесе задоволення маленьким діткам! У грі можна бродити по прозорим трубах. Веселі перекидатися! Натискай ліву клави ... Грати в гру.
Гра в стилі квест. Щоб дістатися до фінішу, потрібно виконати ряд завдань. Протягом усього шляху в грі, тебе будуть чекати труднощі. Долаючи їх, ти зможеш вижити. Управлен ... Грати в гру.
Допоможи щасливою мавпі зібрати виноград в джунглях. Управляти мавпочкою - стрілки на клавіатурі. У грі головне вчасно перестрибнути великі камені. ... Грати в гру.
Сліпому грибникові потрібна Ваша допомога. Він дуже любить їсти смажені гриби. Зберіть для нього корзинку з лісовими грибами. У грі ходите по лісі в пошуках грибів. Стрілки на клавіатурі ... Грати в гру.
У грі керуй роботом і збирай енергетичні блискавки. Кожен твій пройдений рівень буде оцінений за трибальною шкалою. Телепортуй і перейдеш у тунелі, щоб досягти фі ... Грати в гру.
Інопланетяни прилетіли на Землю, щоб захопити землю. Вони використовували хімічну зброю. Місто перетворилося на вогняні руїни. У грі онлайн знайдіть безпечний будинок. ... Грати в гру.
Вночі всі люди сплять. Це найкращий час для грабежів. Всі шахраї міста активізуються. У грі твоє завдання ходити по місту і збирати готівкові долари в різних будівлях. Будь внімате ... Грати в гру.
Маленький чорний чоловічок вирушив у далеку пригода онлайн. У грі допоможіть йому пробратися через ряд перешкод. При необхідності будуйте мости через прірву або наоборо ... Грати в гру.
Флеш гра сповнена космічних предметів. На ігровому полі можна знайти космічні ракети, ліфти телепортації, двері з лазерною захисту. Всі ці головоломки Вам належить розгадати вмес ... Грати в гру.