Гонки

Реклама
Ваше завдання - прийти до фінішу першим! А зробити це дуже складно, машинка суперника їде завжди швидше. Ви повинні бути швидкими, жорстоким і що ще більш важливо, спраглими по ... Грати в гру.
Це гоночна гра з мальовничими треками і пригодами. Прискорюйте автомобіль, щоб повернути навколо, щоб рухатися вздовж доріжок, не викликаючи яких-небудь жахливих аварій та достигн ... Грати в гру.
Хоч це і міні флеш гра, але графіка в грі дуже реалістична! Водити машину одне задоволення! Управляти автомобілем - стрілки. У грі дотримуйтесь правил дорожнього руху ... Грати в гру.
Дельтаплан може їздити по землі і літати в повітрі. Керуючи їм, збери золоті монети на землі. Управління - клавіші зі стрілками. ... Грати в гру.
Круті 4 треку для гонки! Щоб відкрився новий трек, потрібно виграти попередній. Обжени попереду йдуть гонщиків і фінішує першим! Управління: клавіші зі стрілками. ... Грати в гру.
Ти готовий до супер гонці? У грі можна стріляти по машинам суперників ракетами. Прискорюватися і злітати в повітря! Збирай сині кристали. Головна мета - фінішувати першим в го ... Грати в гру.
Їдьте по лісі на пікапі рейнджера. Зберіть в лісі всі золоті монети і припаркуйте свій автомобіль на узліссі. Управління - стрілки. ... Грати в гру.
Супер автомобілі з двигуном V8 готові до гонки 2014 року. Вибери собі автомобіль, пофарбуй його в улюблений колір. Вирушай підкорювати гірські вершини, де проходитиме траса. Обго ... Грати в гру.
Гра буде цікава хлопчикам дошкільного віку. У грі потрібно їхати по трасі, збирати монети і обганяти автомобілі. Вид ігри - від першої особи, тобто управляти автомо ... Грати в гру.
Онлайн гра для хлопчиків .... У грі вибери позашляховик і спробуй проїхати через піщані піски. Управляти позашляховиком - стрілки на клавіатурі. Обжени суперників і фін ... Грати в гру.
Гонщики з усього Токіо зібралися вночі в покинутій будівлі, щоб провести заборонені гонки. Якщо ти вмієш кидати автомобіль в занос, швидше візьми участь! Порадуй глядачів суп ... Грати в гру.
Джип розвиває дуже велику швидкість. На ньому легко перекинутися і потрапити в аварію. Будь уважний за кермом! Стеж за дорогою. Їдь за жовтою стрілкою на екрані. Вона приведе т ... Грати в гру.
Реклама