Стратегії

Реклама
У цій грі, ви повинні грати роль офіцера армії. Ви повинні захистити свою базу від ворожих солдатів. Використовуйте мишу, щоб грати в цю гру. ... Грати в гру.
У цій грі, вам доведеться захистити ваш замок. Ви повинні багато працювати, щоб сформувати стратегію. Переконайтеся, що ви знищуєте всі замки ворогів. Користуйтеся мишею, щоб играт ... Грати в гру.
У цій грі, вам доведеться грати роль управління повітряним рухом. Ви повинні працювати на стратегії, щоб уникати зіткнення літаків. Якщо ви здійснюєте занадто багато помилився ... Грати в гру.
У цій божевільній грі, вам доведеться захистити ваші протони в магічному світі. Вам доведеться сформулювати деяку стратегію і розмістити ваше військо в області. Ви можете також м ... Грати в гру.
Скористайтеся своїм знанням бізнесу, щоб сформулювати сильну стратегію. Будуть різні види пригоди, якими ви можете насолодитися в цій грі. Користуйтеся мишею, щоб ... Грати в гру.
У цій грі, вам доведеться створити армію, щоб мати справу з монстрами. Користуйтеся правильною стратегією, щоб виграти гру. Користуйтеся мишею, щоб грати цю гру. ... Грати в гру.
Ви - король. Ваша робота - завоювати ворожий замок. Але це буде важко. Зберіть гроші і купите свою власну армію: лучники і катапульти, чарівники і дракони. Ж ... Грати в гру.
У вас є можливість заробити багато грошей в будівельному бізнесі. У цій грі, ви повинні використовувати правильне поєднання стратегії і тактики, щоб продати будівельні матер ... Грати в гру.
Ви командир підводного човна. На борту вашого судна ви перевозите кошенят. Ви повинні відкинути кошенят в потрібному місці для захисту підводного човна. Використовуйте тактику, щоб захистити ваш ... Грати в гру.
Ферма може бути не тільки фруктової та овочевої, але ще й медової! Посадіть квіти на грядці, щоб бджоли змогли збирати нектар і робити мед. Продавайте мед на ринку і заробляйте ... Грати в гру.
У тебе в кишені всього 100 доларів. Почни з посіву насіння овочів. Ми віримо, що ти зможеш зібрати хороший урожай! Моркву, капусту, картоплю і огірки легко зможете продати на ... Грати в гру.
Побудуй бутики і магазини на самій проходить вулиці. Продавай товари людям ... Заробляй і розширювати свій бізнес! У грі можна навчиться основам підприємництва. Навички буду ... Грати в гру.
Реклама