Стратегії

Реклама
Ви - король. Ваша робота - завоювати ворожий замок. Але це буде важко. Зберіть гроші і купите свою власну армію: лучники і катапульти, чарівники і дракони. Ж ... Грати в гру.
У вас є можливість заробити багато грошей в будівельному бізнесі. У цій грі, ви повинні використовувати правильне поєднання стратегії і тактики, щоб продати будівельні матер ... Грати в гру.
Ви командир підводного човна. На борту вашого судна ви перевозите кошенят. Ви повинні відкинути кошенят в потрібному місці для захисту підводного човна. Використовуйте тактику, щоб захистити ваш ... Грати в гру.
Ферма може бути не тільки фруктової та овочевої, але ще й медової! Посадіть квіти на грядці, щоб бджоли змогли збирати нектар і робити мед. Продавайте мед на ринку і заробляйте ... Грати в гру.
У тебе в кишені всього 100 доларів. Почни з посіву насіння овочів. Ми віримо, що ти зможеш зібрати хороший урожай! Моркву, капусту, картоплю і огірки легко зможете продати на ... Грати в гру.
Побудуй бутики і магазини на самій проходить вулиці. Продавай товари людям ... Заробляй і розширювати свій бізнес! У грі можна навчиться основам підприємництва. Навички буду ... Грати в гру.
У грі побудуй свою цивілізацію. Спорудив дому та кузні. Озброй армію і бийся за свої землі. Не дай загарбникам оволодіти твоєї Батьківщиною! ... Грати в гру.
Висади плантації популярних сортів овочів і фруктів. Зароби на продаж свого урожая.Почувствуй себе справжнім фермером. ... Грати в гру.
Хлопчики. У грі онлайн йде справжній бій. Світ повністю охопила війна. Люди стали перетворюватися в кривавих зомбі. За допомогою клавіші миші побудуйте лінію оборони. Купуйте досвідчених з ... Грати в гру.
Робота будівельник дуже відповідальна. Від його роботи залежить багато життів. Спроектувати безпечне будівлю дуже важко. У грі онлайн про будівництво все набагато легше. Використовуй гото ... Грати в гру.
У грі керуйте старої громадою. Будуйте будинки, розвивайте сільське господарство. Гра переносить в час, коли ще жили первісні племена. Управління в грі за допомогою миші. ... Грати в гру.
Привіт дівчата. Прогрес не стоїть на місці. Фермерське господарство постійно розвивається. Ця віртуальна ферма приклад ідеального сільського господарства 21 століття. На цій фермі, дівчина ... Грати в гру.
Реклама