Стратегії

Хлопчики. У грі онлайн йде справжній бій. Світ повністю охопила війна. Люди стали перетворюватися в кривавих зомбі. За допомогою клавіші миші побудуйте лінію оборони. Купуйте досвідчених з ... Грати в гру.
Робота будівельник дуже відповідальна. Від його роботи залежить багато життів. Спроектувати безпечне будівлю дуже важко. У грі онлайн про будівництво все набагато легше. Використовуй гото ... Грати в гру.
У грі керуйте старої громадою. Будуйте будинки, розвивайте сільське господарство. Гра переносить в час, коли ще жили первісні племена. Управління в грі за допомогою миші. ... Грати в гру.
Привіт дівчата. Прогрес не стоїть на місці. Фермерське господарство постійно розвивається. Ця віртуальна ферма приклад ідеального сільського господарства 21 століття. На цій фермі, дівчина ... Грати в гру.
Гра для людей з аналітичним складом розуму. Буде цікава людям, які народжені з підприємницькою жилкою, а так само всім, хто бажає стати бізнесменом. Керуйте фабрикою! П ... Грати в гру.
Складна гра, де потрібно застосовувати знання в області атаки і захоплення. Керуй лісової армією і нападай на ворогів. Облаштовували територію, лад захисні башти і розвивай свою армію. ... Грати в гру.
Rock and War. побудуйте свою базу і охороняйте її від ворогів. Тримайте ситуацію під своїм контролем і не допускайте загарбників на свою територію. ... Грати в гру.
Airborne Wars. Війна-це завжди важко. Але Ви повинні намагатися вижити. Ля того щоб вижити-потрібно перемогти супротивника! Створіть військо і направте його у ворожу штаб квартиру ... Грати в гру.
Epic Defense Battles. Захистіть Форт від нападу ворога. Будуйте оборону, створюйте війська, розробляйте стратегію оборони, головне-щоб Форт встояв. ... Грати в гру.
Stormy Castle Hacked. Візьміть замок, щоб збільшити свій дохід. У теж час не забувайте зміцнювати свій замок і охороняйте його отв ворогів. ... Грати в гру.
Damig War. Прийшов 2020 рік і тепер за владу на планеті борються танки і роботи. Постарайтеся отримати перемогу в цій нелегкій битві. ... Грати в гру.
Land Grab. Грайте в гру, ніби ви марсіанин, бажаючий захопити землю. Проходите рівні, уникаючи охоронця земель. ... Грати в гру.